Oficiální webové stránky Kultury města Choceň
 
 

RC Beránek

Rodinné centrum Beránek při Sboru Jednoty bratské v Chocni bylo založeno 9.9.2008. Za svůj cíl si stanovilo pomoci rodičům na rodičovské dovolené a jejich dětem vyjít z izolace a stereotypu, které toto období s sebou často přináší.
Nabízí pro ně různé programy a činnosti, při programech pro rodiče zajišťuje hlídání dětí.
V současné době má dva pracovníky – Janu Skalickou a Marcelu Kvasnicovou- a řadu externích spolupracovníků. Na běhu centra mají možnost se podílet i samotní klienti- každý měsíc máme „posezení u kulatého stolu“, kam mohou přijít s nápady, podněty, konzultujeme s nimi plány do budoucna.
Otevřeno je dopoledne pondělí – čtvrtek, v úterý také odpoledne. Každý den je zaměřen na něco jiného. V pondělí máme zpívánky, vyrábění pro děti, v úterý cvičení rodičů s dětmi, ve středu různé přednášky a diskuze, ve čtvrtek edukační programy pro děti o zvířátkách a věcech kolem nás. Rodiče si mají také možnost zacvičit několikrát týdně zumbu, pilates, nabízíme výuku angličtiny, laktační poradenství, výtvarné dílny „Draní peří“.
V průběhu roku pořádáme i jednorázové akce pro rodiče s dětmi, např.Výtvarné řádění, Balonkovou párty, Duhový Silvestr, Vánoce pro zvířátka, Táta v akci, Pohádkový tábor pro rodiče s dětmi.
Jakožto „rodinné centrum“ se snažíme podporovat rodinu jako celek – jezdíme na společné výlety, v rámci Mezinárodního týdne manželství pořádáme přednášky a diskuze na daná témata.

Adresa: Jungmannova 127, 565 01 Choceň, (1. patro, budova Junáku)
e-mail: rc.beranek@seznam.cz, tel. 777 038 461

PŘEJÍT NA STRÁNKY RC BERÁNEK
http://beranek.jbchocen.cz     
 
 

Copyright © 2010 Kulturní zařízení města Choceň | Powered and created by PIXEL DESIGN | XHTML 1.0 | CSS 2